معرفی فیلم قاتل زبده Killer Elite

معرفی فیلم قاتل زبده (Killer Elite): من زیاد اهل فیلم و سریال نیستم و به ندرت پیش میاد تا یک فیلم رو تا انتها مشاهده کنم، بیشتر علاقه مند هستم به مطالعه کتاب های روانشناسی، اقتصادی و مدیریت. 

امروز به صورت اتفاقی در سایت یوتیوب به دنبال یک فیلم سینمایی می گشتم تا رسیدم به فیلم قاتل زبده Killer Elite و تا انتها فیلم رو دنبال کردم. فیلم جالبی بود  این پست رو آماده کردم تا اطلاعات مناسبی در مورد این فیلم بهتون بدم و اگر فرصت داشتید پیشنهاد میکنم حتما ببینید... 


داستان فیلم قاتل زبده:

فیلم از جایی شروع میشود که یک شیخ عمانی در جست و جوی یک قاتل حرفه ای است، تا بتواند 3 نیروی ویژه هوابرد بریتانیا (اصطلاحا به S.A.S معروف هستند) را که در قتل پسرش نقش مهمی داشتند از بین ببرد، شیخ عمانی که دارای ثروت بسیار زیادی است تمامی این امکانات و اقدامات را برای ادامه زندگی فرزند آخر خود مهیا می سازد تا فرزند او بتواند به دور از هرگونه خطری به زادگاهش بازگردد.
کاراکتر قاتل حرفه ای در فیلم قاتل زبده Killer Elite دنی نام دارد. زمانی که یکی از دوستان صمیمی دنی به نام هانتر توسط شیخ عمانی به گروگان گرفته می شود، دنی متوجه موضوع شده و به سرعت وارد عمل می شود تا بتواند هانتر را از دست شیخ نجات دهد اما در اقدام اولیه با شکست رو به رو می شود. 

سپس شیخ عمانی اعلام می کند که برای آزادی دوستت باید این ماموریت را به پایان برسانی و هر 3 ماموری که باعث مرگ فرزندان من شده اند را بیابی و آنها را به قتل برسانی. همچنین باید برای من تصاویر و فیلم هایی از آنها ارسال کنی تا مطمئن شوم که دیگر اثری از آنها باقی نمانده است. 

دنی که در یک عمل انجام شده قرار می گیرد، برای نجات جان دوست صمیمی خود پیشنهاد شیخ را قبول کرده و از سایر دوستان خود کمک می گیرد تا ماموریت با قدرت بیشتری شروع شود. 

در این میان مشکلاتی برای دنی و دوستانش پیش می آید که... 
 پیشنهاد میکنم فیلم قاتل زبده را حتما مشاهده کنید. 

بازیگران فیلم قاتل ربده: 

فیلم قاتل زبده در ژانر اکشن، هیجانی و جنایی است. نام کارگردان فیلم قاتل زبده یا نخبگان خلاق گری مکندری است. فیلم قاتل زبده در سال 2011 منتشر شده و از بازیگران معروف آن می توان به رابرت دنیرو، جیسون استاتهام، کلایو اوون و دامینیک پرسل اشاره کرد. 


دانلود فیلم قاتل زبده دوبله فارسی بدون سانسور: 

تمامی نسخه هایی که از این فیلم به زبان فارسی منتشر شده است دارای سانسورهای بسیار ساده و کودکانه ای است :) پیشنهاد میکنم اگر به دنبال نسخه بدون سانسور فیلم قاتل زبده هستید به یوتیوب سری بزنید. 

منظور از این سانسور تصاویر غیراخلاقی نیست، برخی از قسمت های این فیلم درگیری های خشنی وجود دارد که حدود 1 الی 2 دقیقه به طول می انجامد تا قهرمان اصلی مشخص شود. به همین خاطر ناشران این صحنه ها را که باعث اتلاف وقت می شود سانسور می کنند. 

اما  با این شرایط باز هم پیشنهاد میکنم نسخه بدون سانسور فیلم قاتل زبده را حتما مشاهده کنید. 


دانلود فیلم نخبگان قاتل:

احتمالا دارد زمانی که در سایت یوتیوب به دنبال این فیلم می گردید، چشمتان به اسامی متفاوتی از این فیلم بیفتد مانند فیلم نخبگان قاتل، قاتلان تراز اول، قاتل حرفه ای و ... تمامی این اسامی برای فیلم قاتل زبده است و هیچگونه فرقی در آنها وجود ندارد، پس براحتی می توانید آن را مشاهده کنید. 

بهترین راه برای اینکه بتوانید به نسخه اصلی این فیلم در سایت یوتیوب یا در گوگل دسترسی داشته باشید جستجو کردن عبارت زیر است: 

دانلود فیلم Killer Elite 

و نتایجی که به شما نمایش داده می شود به صورت مستقیم شما را به هدف اصلیتان می رساند. 

نظر شخصی من در مورد فیلم نخبگان قاتل(قاتل زبده): 

من از مشاهده فیلم قاتل زبده یکسری نکاتی را یاد گرفتم. 


1- اگر دقت کنید در این فیلم تمامی سکانس ها یک دوست یا همراه وجود دارد که حاضر هستند بدون خواسته ای در کنار دنی فعالیت داشته باشند. این یعنی اینکه ما باید همیشه روابطمان به قدری خوب باشد که دوستانمان بتوانند برای ما بدون هیچ چشم داشتی کاری انجام دهند. 

این موضوع را می توانید خیلی واضح مشاهده کنید: هانتر گروگان گرفته می شود و دنی سعی می کند جان او را نجات دهد ولی در ابتدا شکست می خورد در دفعات بعدی شیخ مبلغ بسیار بالایی را پیشنهاد می کند اما دنی به آن پول و مبالغ بالا توجه نمی کند و تنها دلیلش  برای ورود به این ماموریت نجات جان دوستش است. 

2- بهترین بودن در کار خودمان: سعی کنیم در هر کاری که هستیم دکتر، مهندس، خلبان، بقال، قاتل و ... حرفه ای باشیم. حرفه ای بودن در کارمان باعث شهرت و محبوبیت می شود و در نهایت همیشه در گوشه ی ذهن بسیاری از افراد هستیم که بدون هیچ تردیدی ما را برای انجام برخی از کارها انتخاب می کنند. 


3- هر کسی هستید و هر کاری انجام می دهید مهم نیست شما در انتها باید به یک نفر بیشتر از بقیه توجه کنید و آن هم عشق شماست. وجود عشق باعث شده بود که دنی از کار قتل دست بردارد و در کنار نامزدش خوشحال و خوب زندگی کنند. اما این کار آخر را هم به خاطر دوست صمیمی اش انجام داد و دچار دردسر برای خودش و نامزدش شده بود که خوشبختانه با همکاری هانتر و سایر دوستانش توانست آرامش را به خانه بازگرداند و بخوبی همه چیز تمام شود. 

4- همیشه پول حلال مشکلات نیست! جاهایی باید واقعا قید پول درآوردن را زد و به سادگی از کنار آن رد شد! سکانس آخر فیلم دنی کیف پر از پول را قبول نمی کند و به هانتر می گوید پول ها را برندار و بزار سرجاش! چون هدف اصلی دنی پول نبود و می دانست اگر این پول را بردارد نقطه ضعف بسیار بزرگی را از خود به رقیبش نشان داده است که باعث سرشکستگی او می شود. 

امیدوارم که از مشاهده این فیلم لذت ببرید...