کتاب شفای زندگی

معرفی کتاب شفای زندگی: خوش آمدید به بخش معرفی کتاب وبلاگ مروری بر زندگی من، از این به بعد قصد دارم به صورت مرتب پست هایی با عنوان معرفی کتاب منتشر کنم و کتاب هایی که مطالعه کردم را به شما دوستان عزیزم معرفی کنم. 

اسم این طرح رو باهم بخوانیم گذاشتم و از اجرای چنین طرحی در وبلاگم دو هدف داشتم:

 

 1. در ابتدا خودم را ترغیب کنم جهت خواندن بیشتر کتاب.
 2. بعد از مطالعه و بررسی کتابها در صورت مناسب بودن، به شما معرفی کنم تا بتوانید آنها را به لیست خرید خود اضافه کنید. 
خب همانطور که از عنوان این مطلب نیز مشخص است، این پست مربوط است به معرفی کتاب شفای زندگی. پس برای اینکه بتوانیم این کتاب را با جزئیات کامل معرفی کنیم پیشنهاد می کنم به ادامه مطلب مراجعه کنید و همراه ما باشید... 

طرح باهم بخوانیم چیست؟

شاید برای شما هم چنین سوالی پیش آمده است که طرح باهم بخوانیم در وبلاگ مروری بر زندگی من چیست و چه چیزی را قرار است نشان دهد؟ داستان از این قرار است که نویسنده محترم این وبلاگ(خودم)، از بدو تولد تا به امروز هیچگونه علاقه ای به مطالعه کتاب در هیچ حوزه ای نداشته است و تنها کتاب هایی که نیم نگاهی به آنها انداخته بود کتاب های درسی بوده که به زور می توانسته آنها را هم در دست بگیرد. 
 
نویسنده محترم وبلاگ، پس از مدتها فعالیت در جامعه در جایگاه های مختلف شغلی متوجه این موضوع می شود که افرادی که کتاب مطالعه می کنند به راحتی می توانند سخن بگویند، ارتباط برقرار کنند و حتی در برخی موارد نیز دیده شده است که می تواند باعث جذابیت کلام انسان ها شود. 
 
نویسنده محترم وبلاگ که با متوجه شدن این موضوع به دنبال بهانه ای بود جهت تهیه تعدادی کتاب برای مطالعه، در طی برخوردی که با یکی از همکارانش در شرکت داشت متوجه می شود که چندین کتاب است که خواندنشان برای عموم پیشنهاد می شود و او هم که منتظر چنین فرصتی بود سریعا برای تهیه کتاب ها اقدام کرد و متوجه شد که دقیقا این کتاب است که می تواند زندگی انسان را تغییر دهد و او از این موضوع تاکنون بی اطلاع بوده است. 
 
و از آنجایی که نویسنده محترم وبلاگ همیشه علاقه مند است که اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارد به فکر فرو رفت و ایده باهم بخوانیم به ذهن او خطور کرد تا بتواند کتاب هایی که مطالعه کرده است را با جزئیات کامل به سایرین معرفی کند بلکه قدم کوچکی در راه آگاهی هم نوعان خود برداشته باشد. 
 

چه اتفاقی افتاد که کتاب شفای زندگی را تهیه کردم؟

از آنجایی که من در یک شرکت مارکتینگ فعالیت می کنم، روزانه تعداد زیادی از مشتریان با من تماس می گیرند و می خواهند برای معرفی وب سایت خودشان رپورتاژ متنی برای آنها تهیه کنم، چون تهیه رپورتاژهای متنی به عهده نویسندگان و کارشناسان تولید محتوا است من موضوعات و هدف مشتری را برای آنها شرح می دهم و آنها با توجه به جایگاه وب سایت مشتری و بر اساس آنالیز رقبا متنی که بتواند مخاطبان را جذب کرده و باعث بالا رفتن فروش شود را تهیه می کنند. 
 
در این بین یک مشتری با نام ع.ع با من تماس گرفت و گفت یک وب سایت کتابفروشی آنلاین دارد و می خواهد برای افزایش فروش خود از رپورتاژ متنی استفاده کند. زمانی که با من به صورت تلفنی در حال صحبت کردن بود و مشاوره می گرفت من پیشنهاد دادم که می توانی تعدادی از پرفروش ترین کتاب های سایت خودت را به مخاطبان معرفی کنی و آن هم بعد از کمی تامل قبول کرد که یک رپورتاژ با چنین هدفی نوشته شود. 
 
مشتری ما بعد از بررسی های مربوطه تعدادی از کتاب های پرفروش سایت خود را به نویسنده ما معرفی کرد. نام این نویسنده آ.ر است که به تازگی به تیم ما در شرکت اضافه شده است. او توانست با قلم منحصر به فرد و جذاب خود محتوایی را تهیه کند که هر کاربری با مطالعه آن بتواند به سرعت آنها را سفارش دهد. (یکی از این افرادی که جذب شده بود خود من بودم)
 
من هم که با مطالعه متن رپورتاژ علاقه مند شده بودم که کتاب ها را هرچه زودتر تهیه بکنم و بعد از مطالعه این متن احساس می کردم که اگر کتاب هایی که در رپورتاژ معرفی شده اند را تهیه نکنم نصف عمرم بر فنا است! به سرعت بعد از اینکه رپورتاژ مشتری را منتشر کردم و کار به اتمام رسید به سراغ سایت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رفتم و کتاب شفای زندگی نوشته لوییز هی ترجمه گیتی خوشدل را تهیه کردم. از اینکه به سرعت اقدام کردم و اولین کتاب مد نظرم را تهیه کردم پشیمان نبودم چون دقیقا در موقعیتی بودم که به دنبال یک رفرنس خوب برای معرفی کتاب می گشتم تا بتواند مرا به خواسته ای که دارم برساند و این بهترین موقعیت بود. 
 
کتاب شفای زندگی یکی از 10 کتابی بود که در محتوای رپورتاژ معرفی شده بود و از آنجایی که من تحقیق کرده بودم کتاب شفای زندگی یکی از بهترین کتاب های روانشناسی شخصیت شناخته شده بود و در تعداد بالایی هم به چاپ رسیده بود. علاقه من به کتاب های روانشناسی باعث شد که در ابتدا به سراغ کتاب هایی بروم که در این زمینه نوشته شده اند مانند کتاب شفای زندگی که خوشبختانه توانستم آنرا به دست بیاورم. 
 

چرا مطالعه کتاب شفای زندگی با ترجمه گیتی خوشدل را پیشنهاد می کنم؟

 به عنوان اولین دلیل، زمانی که می خواستم کتاب شفای زندگی را سفارش دهم درباره ساختار نگارش آن پرس و جو کردم و متوجه شدم که خوشبختانه این کتاب با ساختار نگارش ساده و روان خانم گیتی خوشدل ترجمه و روانه بازار شده است. یکی از دلایل موفقیت این کتاب ساختار نگارشی استاندارد، ساده و روان بوده است. ای این رو این کتاب را به عموم(تمام سنین) پیشنهاد می کنم. 
 
اما علت اصلی که باعث شده است مطالعه کتاب شفای زندگی را به شما پیشنهاد کنم، آموزنده بودن و ارائه نکات عالی درباب خودشناسی است.واقعا زمانی که شما این کتاب را تهیه می کنید احساس می کنید دری از آرامش به روی شما باز شده است، پیشنهاد می کنم قبل از شروع به مطالعه این کتاب ذهن خود را از هر گونه دلخوری، ناراحتی، گذشته، استرس و ... خالی کنید و با آرامش ذهنی مناسب مطالعه خود را آغاز کنید. 
 

اصلا کتاب شفای زندگی چیست و چه می گوید؟

کتاب شفای زندگی (که با نام های کتاب شفای تن لوییز هی و شفای درون لوییز هی نیز شناخته می شود) توسط خانم لوییز هی نوشته شده است. لوییز هی نویسنده کتاب پرفروش شفای زندگی از رهبران بلند آوازه بین المللی نهضت عصر نوین است. کتاب شفای تن اولین کتاب لوییز هی است که به یکی از پرفروش ترین ها در دنیا تبدیل شده است. 
 

 

 
پیام اصلی خانم لوییز هی این است که: اگر مشتاق باشیم که روی ذهن خود کار کنیم، تقریبا همه چیز را می توان شفا داد. نویسنده این کتاب، تجربه های بسیار و اطلاعات دست اولی درباره ی شفا دادن دارد که سخاوتمندانه آنها را در اختیار دیگران می گذارد. 
 
حتی این دانش که چگونه سرطان وخیم پیشرفته اش را خود علاج کرده است. 
 
خانم لوییز هی، در سخنرانیها و کلاسها و تمرین های عملی اش و حتی هنگامی که به عنوان سخنران مهمان بر صحنه تلویزیون ظاهر می شود مراحل عملی برای زدودن ترس، و علل امراض را بیان می کند. به عنوان مشاور علوم ما بعد الطبیعه زندگیش را وقف یاری به دیگران می کند تا خلاقیت خود را باز یابند و استعدادهای خود را شکوفا سازند. از این رو شاگردانش می توانند موانعی که آنها را از تندرستی کامل یا خواسته های زندگیشان دور می کند، از سر راه بردارند. 
 
 

بخش هایی از کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی و ترجمه روان گیتی خوشدل:

اهداء: 
امیدوارم این هدیه، یاری تان کند تا آن جایگاه درونی را که خانهُ حرمت و عشق خالص و پذیرش خود است، بیابید. 
 
توجه: 
این کتاب نمی خواهد که هر گونه تماس با پزشک را کنار بگذارید، یا بدون نظر پزشک، به طور مستقیم یا غیرمستقیم، دست به مداوایی بزنید. هدف این کتاب این است که بتوانید با همکاری با پزشک خود، و با یاری او، برای تندرستی و سلامت بیشتر، به دلایل نهفته و علل روانی مشکلات و بیماری خویش پی ببرید و بتوانید با شادمانی هرچه تمامتر، مسئولیت همه جانبه زندگی خود را برعهده بگیرید. 
 

پیشگفتاری از کتاب شفای تن:

اگر به جزیره ی دورافتاده تبعید می شدم و تنها می توانستم یک کتاب را همراه خود ببرم، چه بسا کتاب شفای تن لوییز هی را خود می بردم. این کتاب نه تنها شیرهُ وجود آموزگاری بزرگ، که جوهر قدرتمند و تجربه ی شخصی بانویی بزرگ نیز هست. لوییز در این کتاب شگفت انگیز ما را در بخشی از سفر تکاملی اش با خود همراه می کند. داستان زندگیش که مختصرا در اینجا به آن اشاره شده و به نظر من، خود کتابی دیگر است- حس شفقت و تحسین مرا برانگیخت. 
 
معتقدم هر آنچه باید درباره زندگی و درسهایش، و شیوه کار با خویشتن بدانید تماما در اینجا آمده است. این دانش یک راهنمای ارجاعی را نیز شامل می شود که برای الگوهای احتمالی ذهنی که پس امراض نهفته است به کار می رود. تجربه شخصی من می گوید که این راهنما بی همتا و در خور توجه است. اگر انسانی که به گوشه یی دورافتاده تبعید شده است به طریقی این کتاب را بیابد هرآنچه باید در این زندگی و برای این زندگی بداند خواهند دانست. 
 
خواه در جزیره یی پرت و دورافتاده باشید و خواه نه، حتی اگر تصادفا به کتاب لوییز هی دست یافته اید مطمئن باشید که راه خود را پیدا کرده اید. کتاب های لوییز هی و نوارهای شایان توجهش درباره شفا و کلاس های الهام بخش او، هدایای اعجاب آوری برای دنیای محنت زده است. 
 
خدمتم در راه کمک به بیماران ایدز موجب دیدارم با لوییز و کاربرد شیوه یی شد که او برای شفا توصیه می کند. 
برای هر بیمار ایدز که نوار کاست لوییز را گذاشتم، از آنجا نیرو گرفت که دیدم بیماران عزیزم چه سریع و آسان بهبود می یابند. 
 
من در زندگی خود، از نعمت استادانی بزرگ و حتی قدیسان و شاید آواتارها نیز بهره مند بوده ام. با این حال، لوویز آموزگاری بزرگ است که به دلیل ظرفیت عظیمی که برای گوش فرادادن و محبت بی قید و شرط دارد، می توان همراه او ظرف شست و با او سخن گفت. 
 
مفتخرم از این که شما را دعوت می کنم تا این کتاب را جزئی از زندگی خود سازید زیرا شما و این کتاب، لیاقت این پیوند را دارید! 
 
دیو بران
رییس سازمان پیشرفتاهای درونی 
دانا پوینت، کالیفرنیا 
سپتامبر 1984
 

پیشنهادهایی به خوانندگانم

این کتاب را از آن رو نوشته ام تا آنچه را که می دانم و آموخته ام با خوانندگانم تقسیم کنم. کتاب کوچکم شفای تن به عنوان کتابی معتبر درباره آن دسته الگوهای ذهنی که در جسم بیماری می آفرینند، با استقبال بسیار روبه رو شده است. 
 
صدها نامه از خوانندگانم دریافت کرده ام که از من خواسته اند اطلاعات بیشتری در اختیارشان بگذارم. افراد بسیاری که به صورت مراجعان خصوصی با آنها کار کرده ام، و همچنین کسانی که در کلاسها و کارگاه هایم در داخل و خارج از کشور شرکت کرده اند، از من خواسته اند که بنشینم و این کتاب را بنویسم. 
 
این کتاب را طوری تنظیم کرده ام که گویی شما را به یکی از جلسه هایم برده ام، درست مانند اینکه به صورت مراجعی خصوصی نزدم آمده باشید، یا در یکی از کلاس ها و کارگاه هایم شرکت کرده باشید. 
 
اگر همانطور که پیش می روید، تمرین ها را به شیوه یی که گفته شده به انجام برسانید، در پایان کتاب می بینید که دگرگون ساختن زندگی خود را آغاز کرده اید. 
 
پیشنهاد میکنم یکبار تمام کتاب را بخوانید. آنگاه دیگربار، به آهستگی آنرا بخوانید و تمرین هایش را تمام و کمال عمل کنید. این فرصت را به خود بدهید که هر یک از تمرین ها را جداگانه به کار گیرید. در صورت امکان، تمرین ها را با یک دوست، یا با یکی از اعضای خانواده انجام دهید. 
 
هر فصل با یک جمله ی تاکیدی آغاز شده می شود. به کار بردن این جمله های تاکیدی، هنگامی که روی آن زمینه زندگی خود کار می کنید بسیار سودمند است. 
 
برای به کار بستن هر فصل، دو سه روز وقت بگذارید. آن جمله تاکیدی را که فصل با آن آغاز می شود بارها بگویید و بنویسید. 
 
در پایان هر فصل، عباراتی تاکیدی آمده که هدیه مخصوص من به شماست. این عبارت تاکیدی را هر روز، و روزی چند بار بخوانید. این کتاب را با داستان زندگیم تمام می کنم. می دانم این داستان به شما نشان خواهد داد که از هرکجا آمده باشیم، و نقطه آغازمان هر اندازه بی اهمیت باشد می توانیم زندگی خود را یکسر دگرگون سازیم و بهبود ببخشیم. 
 
بدانید هنگامی که با این اندیشه ها کار می کنید، حمایت سرشار از مهر و محبت من همراه شماست. 

کتاب های لوییز هی که تاکنون منتشر شده اند: 

 1.  زنان توانمند، مترجم: مینا اعظامی 
 2. اعجاز زندگی، مترجم: مینا اعظامی 
 3. شفای زندگی، مترجم: گیتی خوشدل
 4. تمرین با آینه، مترجم: م. پورآزاد
 5. اسرار قدرت درون، مترجم: پری نیکزاد 
 6. من می توانم آنرا انجام دهم، مترجم: مینا اعظامی 
 7. زندگی بی نظیرتان را رقم بزنید، مترجم مینا اعظامی 
 8. قدرت یک زن، مترجم: علی اصغر شجاعی
 9. زندگی بی نظیری خلق کنید، مترجم: لیلا رضیئی
 10. هر روز مثبت فکر کن، مترجم:نفیسه معتکف
 11. قلب سرچشمه افکار، مترجم: بیتا حکمی
 12. روزت را با مثبت اندیشی نو کن، مترجم: فاطمه باغستانی 
 13. قلبتان را التیام ببخشید، مترجم: مینا اعظامی 
 14. قدردانی، مترجم: مهین خالصی 
 15. خودتان را دوست بدارید، مترجم: بنفشه جاهد
 16. شفای قلب، مترجم: یاسین قاسمی 
 17. نیکویی از آن شماست، مترجم: مینا اعظامی
 18. افکار قلبی، مترجم: شمس الدین حسینی 
 19. اندیشه های بی نظیر برای داشتن روز عالی، مترجم: الهام آرام نیا، شمس الدین حسینی 
 20. شفای جسم و روحتان، مترجم: آزاده تویسرکانی 
 

 

خرید کتاب شفای زندگی:

جهت خرید کتاب شفای زندگی لطفا مشخصات خود  را مانند نام، نام خانوادگی، شماره همراه، شماره ثابت در بخش کامنت های خصوصی قرار دهید تا با شما تماس بگیریم و پس از پرداخت وجه کتاب را از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال کنیم. 

دانلود رایگان کتاب شفای زندگی نوشته لوییز هی ترجمه گیتی خوشدل:

به زودی فایل دانلود کتاب شفای تن نوشته لوویز هی ترجمه گیتی خوشدل در این قسمت با رضایت مترجم و انتشارات جهت دانلود قرار خواهد گرفت. 
 

تیزر کتاب شفای زندگی:

 

کتاب صوتی شفای زندگی:

این بخش مرتب بروز رسانی می شود. 
بخش اول کتاب - آنچه معتقدم؟